O mně

Jmenuji se Jan Haratek a jsem vášnivý vývojář webových stránek a podnikatel.

Jan Haratek

Jmenuji se Jan Haratek, a jsem vášnivý vývojář webových stránek. Moje profesní cesta začala již v raném věku, kdy jsem v Městské knihovně Třinec inovoval projekt týkající se virtuální reality a vytvořil vlastní Minecraft server. Tento zlomový bod ve školních letech zapálil mou lásku k technologiím a vedl mě k podnikání v oblasti webového vývoje. Dnes, s více než čtyřletou zkušeností v programování, nejen vytvářím weby pro klienty, ale také řídím kompletní projekty.

Jsem Váš business partner

Jako Váš business partner v oblasti online světa se zaměřuji na poskytování inovativních a efektivních řešení, která odpovídají Vašim podnikatelským potřebám. S mými zkušenostmi, nabízím služby od návrhu, vývoje webů po tvorbu vizuální identity. Můj přístup je založen na důvěře, komunikaci, profesionalitě a budování dlouhodobých vztahů. Společně můžeme vytvořit online řešení, které posunou Váš business vpřed.

SlužbyPropojme se
Váš business partner

Manifest

Mé poslání je jednoduché a přesto ambiciózní - přinést svým klientům kvalitní webové řešení a kvalitní vizuální identitu. Každý projekt, který vytvořím, nese pečlivou pozornost ke každému detailu. Chci, aby mé webové stránky byly známé pro svou dokonalost a funkčnost. Chci být tím partnerem, na kterého se můžete spolehnout při každém kroku na Vaši cestě ke spolehlivému online podnikání. Tento web je nejen o mé práci, kvalitě, flexibilitě a komunikaci, ale také o úspěchu mých klientů.

Můj závazek k těmto hodnotám je nejenom základem mého podnikání, ale také odrazem toho, jakým způsobem chci přispět do online světa. Spolu můžeme tvořit nejenom weby, design ale i cesty k úspěchu.

Jsem hrdý na každý úspěch, kterého jsme společně dosáhli a chci tyto příběhy sdílet jako inspiraci pro budoucí spolupráci.

Začněte svůj projekt se mnou!

Jan Haratek

K dispozici pro práci

Jan Haratek

Vytvořím Vám web, který bude fungovat!

© 2023